Kontakt

Tešíme sa na Vaše emaily na adrese:
info@skolkadublin.eu
alebo na Vaše telefonáty na čísle:
+353 863 758178

Alebo kontaktujte priamo Alicku:
Mgr. Alica Ambrová
email: alicka@skolkadublin.eu

Navštívte aj našu Facebook stránku

Naše učiteľky

Sme absolventky vysokej školy, ktoré chcú využiť svoj vzťah k deťom, svoje skúsenosti a naplno sa venovať tomu čo nás baví. Už na strednej škole sme sa zúčastňovali na rôznych akciách pre deti a vo voľnom čase sme pomáhali v centre voľného času v Žiline.

Rozhodli sme sa otvoriť Slovenkú škôlku, pretože si myslíme že tu v Dubline veľmi chýba. Chceme konkurovať dublinským škôlkam nielen cenou, ale aj širokým výberom aktivít, ktoré spestria deťom deň.

Mgr. Alica Ambrová (Alicka)

Alicka

Mám vyštudované učiteľstvo na Fakulte telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave. Počas štúdia som sa venovala cvičeniu mamičiek s deťmi na fitloptách, plávaniu detí a v zimnom období som pracovala ako inštruktorka lyžovania detí od 2 rokov. Všetky moje skúsenosti by som rada využila v našej škôlke.

Eva Bošeľová (Evka)

Evka

Mám súsenosti so starostlivosťou o deti v rodine. Známym som strážila bábätká, ale aj vačšie deti. Študujem biológiu a viem zúžitkovať svoje vedomosti pri práci s deťmi a naučiť ich všetko čo viem o rastlinkách, zvieratkách a ľudskom tele. Hrám 11 rokov na husle a budem viesť deti k hudobnému vzdelaniu.